Čo vám ponúkame

Počítame s deťmi

Na základe vlastných skúseností s malým dieťaťom koncipujeme priestor vášho bytu alebo domu tak, aby v ňom všetky veci mali svoje miesto, dali sa ľahko a bezpečne uschovať a neohrozovali malých nezbedníkov. Snažíme sa o kompaktnosť priestoru a eliminujeme jeho prílišnú členitosť. V takomto priestore je totiž oveľa jednoduchšie mať dieťa „na očiach“.

Ľahká údržba, úložný priestor

Voľbou vhodných materiálov a povrchov vieme ušetriť množstvo vášho času, ktorý môžete vďaka tomu stráviť inak ako upratovaním. Cielene nepoužívame v interiéroch povrchy priťahujúce a zachytávajúce prach. Formy všetkých priestorov sú ergonomické, kompaktné a plynulo nadväzujú na architektúru interiéru.

Priestor pre vaše hobby

Naším cieľom je, aby vzniknutý interiér odzrkadľoval osobnosť jeho obyvateľov. Na začiatku spolupráce sa s vami veľa rozprávame a najmä počúvame, aby sme dobre spoznali vás, vaše zvyky, nároky, koníčky, plány do budúcnosti a možno i vaše tajné sny. Každý by mal mať doma svoje miesto na trávenie voľného času podľa vlastných predstáv a každá zberateľská vášeň potrebuje svoju „malú súkromnú galériu“.

Efektívne, kvalitne a spoľahlivo

V práci uplatňujeme prístup dvakrát meraj a raz strihaj. Dôkladne zvažujeme, aké riešenie je pre konkrétneho klienta a jeho projekt najvhodnejšie z hľadiska využívania priestorov v súčasnosti, ako aj v budúcnosti. Aby zadanie a výsledok neboli len našou exhibíciou, ale najmä praktickou a ekonomicky dobrou voľbou pre vás. Počas realizácie vašej zákazky môžete pokojne spávať a chodiť do práce, my sa postaráme o to, aby práca všetkých profesionálov (robotníkov, dekoratérov, príp. floristov a ďalších) bola precízna a efektívna, aby bol dodržaný poriadok a čistota. Po ukončení realizácie zabezpečíme kompletné upratovanie.

Každý projekt je ten najdôležitejší

Každému projektu aj zákazníkovi sa venujeme osobne od začiatku až do konca spolupráce. Na každej zákazke pracujeme tak, akoby išlo o naše vlastné bývanie. Všetky naše projekty sa snažíme šiť klientom na mieru tak, aby sa v nich cítili čo najlepšie po dlhé roky a neboli ich otrokmi, aby v nich vychovávali svoje deti, stretávali sa s rodinou a priateľmi, oddychovali, aby v nich boli šťastní a našli v nich svoj domov.