Do tretice všetko dobré…

Ako hovorí nadpis, toto je tretia práca pre rovnakého investora v krátkom čase. Tentokrát sme si vyskúšali formát bytu na prenájom. Základom bol byt s hotovou kúpeľňou, podlahami a dverami. Nadstavbu tvorí na mieru navrhnutý a vyrobený stolársky mobiliár. Ten pridáva bytu rozdielový efekt oproti konkurentom.

Majitelia investovali aj do klimatizácie a vnútorného tienenia látkami. Nielen, že to podporí komfort, ale pomôže dotvoriť intimitu interiéru večer. Naopak ak bude chcieť byť nájomník viac na vzduchu, byt má dva väčšie balkóny. Vo vnútri bolo našou prioritou vytvoriť dostatok estetického a funkčného úložného priestoru. Spomeniem svietiace vešiakové tyče v šatníkových skriniach.

Poteší aj malá knižnica s praktickým zrkadlom pri vstupe do spálne. Menšími nábytkovými skrinkami sme vylepšili kúpeľňu aj vstupnú chodbu. Vrcholom komfortu je pohodlná posteľ, ktorú od steny oddeľuje dizajnový obklad napájajúci sa na pracovný stôl. Veríme, že výsledok si v krátkej dobe nájde svojich spokojných obyvateľov.

Späť na projekty